KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Väggrelief 14613279
nr 1461 3279
Johan Mauritzson
(f. 1959), Sverige
"Skogsstjärna". Signerad, daterad 1997. Oramad väggrelief, 84x72 cm
Johan Mauritzson, svensk konstnär född 1959.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 april 2022
kl 20:42:52
18/4 19:17:29